Alina Wieczorek (ur.1977)
Wierzby(2001) sygn. na odwrociu
olej, płótno, 55x65 cm
Alina Wieczorek (ur.1977)
olej, płótno, 55x65 cm
> | 10 | ||
100 | |||
> | 20 | ||