Doktor Judym(1975) film polski, reż. Włodzimierz Haupe sygn.p.d.
offset, papier, 81.5x57 cm
nakład 12.500
stan zachowania: dobry
Droga daleka przed nami(1979) film polski, reż. Władysław Ślesicki nsygn.
offset, papier, 96x67 cm
nakład 11.750
stan zachowania: bardzo dobry
Pejzaż z bohaterem(1970) film polski, reż. Włodzimierz Haupe sygn.l.d.
offset, papier, 84x57 cm
nakład 11.500
stan zachowania: dobry
Samotność we dwoje(1968) film polski, reż. Stanisław Różewicz sygn.p.d.
offset, papier, 82.5x57.5 cm
nakład 11.500
stan zachowania: dobry
We władzy ojca(1978) film włoski, reż. Pado i Vittorio Taviani sygn.p.d.
offset, papier, 95.5x67 cm
nakład 10.700
stan zachowania: średni