Anno Domini 1573(1976) film jugosłowiański, reż. Vatrolslav Mimica sygn.l.d.
offset, papier, 58.5x40.5 cm
nakład 5.800
stan zachowania: dobry
Con amore(1976) film polski, reż. Jan Batory sygn.p.g.
offset, papier, 83x57.5 cm
nakład 13.800
stan zachowania: dobry
Goń mnie, aż cię złapię(1978) film francuski, reż. Robert Pouret nsygn.
offset, papier, 95.5x66 cm
nakład 13.000
stan zachowania: średni
Każdy umiera w samotności(1977) film RFN, reż. Alfred Vohrer sygn.l.d.
offset, papier, 81.5x60 cm
nakład 12.850
stan zachowania: dobry
Milioner(1977) film polski, reż. Sylwester Szyszko sygn.l.g.
offset, papier, 96x66 cm
nakład 13.300
stan zachowania: dobry
Niezwykłe przygody Włochów w Rosji(1975) film radziecki, reż. Eldar Riazanow sygn.l.d.
offset, papier, 83x58 cm
nakład 13.000
stan zachowania: bardzo dobry
Wielki podryw(1978) film polski, reż. Jerzy Kołodziejczyk i Jerzy Trojan sygn.l.d.
offset, papier, 96x66.5 cm
nakład 12.500
stan zachowania: dobry
Wspaniałe słowo-Wolność(1974) film radziecki, reż. Vytautas Żelakevičus sygn.p.śr.
offset, papier, 82.5x58 cm
nakład 11.500
stan zachowania: dobry
Wszyscy i nikt(1978) film polski, reż. Konrad Nałęcki sygn.p.d.
offset, papier, 67.5x47.5 cm
nakład 6.000
stan zachowania: bardzo dobry
Zagrożenie(1987) film polski, reż. Wacław Florkowski sygn.p.d.
offset, papier, 81x57.5 cm
nakład 12.600
stan zachowania: dobry
Zerwane cumy(1979) film polski, reż. Sylwester Szyszko sygn.p.g.
offset, papier, 67.5x94.5 cm
nakład 9.600
stan zachowania: bardzo dobry