olej, płótno, 57x48 cm,
Estymacja: 20.000 - 30.000,-
nsygn.(reprodukowany w: Album sztuki polskiej oprac. Henryk Piątkowski, Warszawa 1901, s.163)
olej, płótno, 57x48 cm,
Estymacja: 20.000 - 30.000,-