Agata Bajszczak, Me, myself and I 24 (2016)

cena wywoławcza
~93 EUR

limit

do 23/11 15:00:00
PLN
.00
Twój limit:

akryl, płótno, 70x100 cm, Obraz był prezentowany na „Trzecim Niezależnym Salonie Łódzkich Młodych Twórców” w Galerii ASP w Łodzi (2016).sygn.p.d.