Magdalena Bezat, Bez tytułu-dyptyk (2019)

cena wywoławcza
~117 EUR

limit

do 23/11 15:00:00
PLN
.00
Twój limit:

akryl, płótno, 20x20, 20x20 cmsygn.na odwrociu