Agata Bajszczak, Me, myself and I 24 (2015)

cena wywoławcza
400 PLN

akryl, płótno, 70x100 cm,
sygn.p.d.

Obraz był prezentowany na wystawie indywidualnej „Me myself and I” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie (2017), na Festiwalu „OtwARTa Wystawa XV-lecie” w Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi (2017) oraz „Trzecim Niezależnym Salonie Łódzkich Młodych Twórców” w Galerii ASP w Łodzi(2016).