Agata Bajszczak, Me, myself and I 4 (2016)

cena wywoławcza
400 PLN
450 PLN

akryl, płótno, 100x70 cm,
sygn.p.d.

Obraz był prezentowany na wystawie indywidualnej „Me myself and I” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie (2017), na Festiwalu „OtwARTa Wystawa XV-lecie” w Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi (2017) oraz w ramach konkursu „Derby Artystyczne’ 2017 - Śląsk & Małopolska i województwa ościenne” (2017). Praca otrzymała nagrodę dodatkową w postaci indywidualnej wystawy autorskiej w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie, ufundowaną przez Dyrekcję Biblioteki w Chrzanowie.